بلاگ

انواع اکسسوری موبایل

شما باید لوازم جانبی ضروری برای گوشی و سایر لوازمی که دائم مشغول کار با آنها هستید امکا ضربه به آنها وجود دارد را بشناسید. همه لوازم جانبی ضروری نیستند بعضی ها به دلیل امکانات و زیبایی و سهولت کار شما بوجود می آیند. تا به حال مطمئنا به سفرهای تفریحی زیادی رفته اید و برای رفتن به سفر برای خود مقدمات آن را فراهم کرده و آماده ی رفتن به یک سفر هیجان انگیز و رقم زدن یک روز زیبا هستید.

فرض کنید آن روز فرا میرسد و شما در یک جاده یا ساحل کنار دریا شروع به عکاسی می کنید یا در حال گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود هستید؛ ناخودآگاه گوشی خیلی فاجعه آمیز از دست شما لیز خورده یا به زمین می افتد و آسیب جدی میبیند یا ممکن است اگر در کنار ساحل یا دریا باشید کمی هم آب بخورد و شما را به خرید مجدد یک گوشی نو وا میدارد یا پرداخت هزینه های هنگفت برای تعمیر.

آن وقت است که روز شیرین و زیبایی که انتظار داشتید به یک روز خاطره انگیز بد تبدیل خواهد شد. اما نه … کمی به عقب برگردیم؛ شما روزتان را با سفری خوب شروع کرده اینبار گوشی به طور ناگهانی از دست شما می افتد، اما اگر یک قاب مناسب یک گلس حرفه ای و یا در صورت امکان کیف روی گوشی خود داشته باشید، بدون دیدن ضربه و خسارتی می توانید آن را برداشته و به ثبت خاطره خوب از سفرتان بپردازید.

بنظر شما چرا به لوازم جانبی نیاز داریم؟
شما تا به حال تجربه آسیب و ضربه به گوشی را داشته اید؟ خب مسلما دردناک و ناراحت کننده است هم به دلایل اقتصادی و شرایط حال حاضر و هم اینکه نسبت به آن گوشی حس بهتری داشته اید و به آن عادت کرده اید. دیدن ضربه و آسیب میتواند مثل سوختن صفحه نمایش، آسیب به دوربین یا بدنه آن باشد که باید برای ترمیم آن هزینه بسیار بالایی را متحمل شوید و برای جلوگیری از این کار لوازم جانبی آن را جبران میکند. با داشتن یک قاب با طرح و رنگ مناسب با استایل دلخواهتان گوشی موبایل خود را زیبا و همچنین برای فرار از خط و خش به بدنه آن را ایمن کنید.

به غیر از آن شما در صورتی که بخواهید موسیقی گوش دهید به هدفون، هندزفری یا اسپیکر یا در طول مسافرت یا مسیرهای طولانی به باتری نیاز داشته باشید باید از پاوربانک استفاده کنید تا گوشی شما همیشه در دسترس باشد. هربار که شما یک قاب یا اکسسوری جدید برای گوشی خود خریداری کنید هم باعث تنوع روحیه خودتان می شود و هم از آن محافظت کرده‌اید. این مطلب می تواند قبل از خرید لوازم جانبی برای شما یک مشاوره خوب باشد.

کاملا در اشتباهید اگر این فکر را در سر دارید که وقتی گوشیتان را خریداری میکنید فقط باید هزینه آن را بدهید در صورتی که مانند ماشین باید برای لوازم جانبی و مراقبت از آن نیز در جیب مبارکتان دستی ببرید.در ادامه برای شما انواع لوازم جانبی و روش استفاده و کار با آنها را معرفی کرده تا بتوانید خیلی راحت برای گوشی خود بهترین ها را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *