بلاگ

قاب گوشی

اگر قصد خرید قاب گوشی را دارید بد نیست در ابتدا با انواع ان با توجه به سلیقه های گوناگون اشنا شوید.در این مقاله با انواع قاب گوشی با توجه به سلایق گوناگون افراد اشنا میشوید و میتوانبد به عنوان راهنمای خرید استفاده کنید.تقریبا هیچ گوشی را نمی‌توان یافت که قاب نداشته باشد و استفاده از آن به یک ضرورت تبدیل شده است.

نسل حاضر گوشی‌های موبایل از انواع مدل‌های گران قیمت و بسیار حساس هست و اگر به بدنه آنها ضربه بخورد و آسیب ببینند یا سیستم های اصلی درونی و سخت افزاری ان دچار نقص شوند. چنین خسارات و ضرر و زیان زیادی به همراه می‌آورد،از همه مهم‌تر اینکه استفاده روزمره می‌تواند روی گوشی رد بگذارد و زیبایی گوشی را از بین ببرد. برای جلوگیری از این موارد ناخوشایند، کاربران برای موبایل‌های خود از کاور و یا قاب گوشی استفاده می کنند، از چنین ابزارهایی نه تنها از گوشی محافظت می‌کند، بلکه همچنین نوعی زیبایی به گوشی می‌دهد.

قاب های گوشی از لحاظ قابلیت و ساختار به چند دسته تقسیم میشوند

1. قاب های کامل:  این قاب ها به بهترین حالت ممکن تمام قسمت های گوشی به جز اسکیرین را پوشش می دهند و از آن محافظت به عمل می آورد.

2. کیف گوشی: این محصول با استفاده از پارچه های نرم و لطیفی همچون چرم تولید می شود. هرچند کیف گوشی از تمام قسمت های گوشی محافظت به عمل می آورد. ولی از ویژگی ضربه گیری برخوردار نیست.

3. بامپر: بامپر بسیار نازک و باریک است . و از جنس پلاستیک تولید شده است. این محصول نوعی نوار است که بر روی لبه های گوشی قرار می گیرد. و از ایجاد ضربه جلوگیری به عمل می آورد. این مدل از قاب بسیار خوش دست است ولی در صورت ایجاد ضربه به اسکیرین و پشت گوشی آسیب وارد خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *